Woreczki Mon Petit Bleu na spacerze z Dorotą Gardias :)

Dorota Gardias nie rozstaje się z woreczkami Mon Petit Bleu - towarzyszą jej zawsze podczas spacerów z córką Hanią!

W najnowszym numerze dwutygodnika flesz piękna pogodynka i autorka popularnego programu telewizyjnego Projekt mama dzieli się swoimi planami na przyszłość, a związanymi z nowym, autorskim portalem dla rodziców.

Woreczki Mon Petit Bleu w najnowszym wydaniu magazynu Flesz!

W najnowszym wydaniu magazynu Flesz możemy przeczytać o ostatnich wydarzeniach w życiu Doroty Gardias oraz zobaczyć nasze woreczki Multi Use Bag. Jak widać na zdjęciach Dorota Gardias zabiera je ze sobą wszędzie jak przystało na praktyczną i zorganizowaną młodą mamę.

 

Mon Petit Bleu w "Pytaniu na Śniadanie".

W jednym z ostatnich odcinków "Pytanie na Śniadanie" na temat prezentów dla przyszłej mamy, zaproszono Panią Justynę Garstecką. W odcinku można zobaczyć pierwsze na rynku wielofunkcyjne woreczki Mon Petit Bleu. Zachęcamy do obejrzenia odcinka.

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/15746835/prezenty-dla-przyszlej-mamy

Multi Use Bag w Dzień Dobry TVN w programie Doroty Gardias!

Woreczki Multi Use Bag były w programie "Projekt Mama" prowadzonym przez Dorotę Gardias dla Dzień dobry TVN. Zobaczcie sami :)

dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/warto-czytac-dzieciom-dlaczego,123740.html

Justyna Garstecka w programie Time for Buisness TV.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Panią Justyną Garstecką właścicielką firmy Motherhood.  Rozmowa dotyczy "Wsparcia w prowadzeniu biznesu". 

Wsparcie rodziny jest istotne przy prowadzeniu własnego biznesu. Jednak nie jest ono kluczowe. Najważniejsza jest Wasza determinacja i motywacja w działaniu. https://www.youtube.com/watch?v=YYutJxiBUGg&list=PLf15-FGFQv6vatPA878rqnXlsr6P8H0Kt

Justyna Garstecka gościem V Edycja konferencji "Aktywna mama"

Justyna Garstecka, prezes firmy Motherhood została zaproszona do wzięcia udziału w V edycji konferencji "Aktywna kobieta", podczas której wystąpiła w panelu dyskusyjnym na temat przedsiębiorczości i macierzyństwa. Panel poprowadził Maciej Orłoś. Konferencja odbyła się w Filharmonii Rzeszowskiej 4-go kwietnia bieżącego roku. Gościem honorowym była Pani prezydentowa Anna Komorowska, która już po raz drugi zaszczyciła konferencję swoją obecnością.

Mon Petit Bleu w czasopismach parentingowych.

Informacje Mon Petit Bleu od marca można znaleźć w wielu magazynach parentingowych. Można nas zobaczyć w Mam Dziecko, Dobrej Mamie oraz magazynie Gaga. Praktyczne woreczki Multi Use Bag pięknie prezentują swoje walory na łamach wymienionych tytułów. 

http://mpbleu.pl/media-o-nas

Mon Petit Bleu w czasopiśmie Branża Dziecięca.

Mon Petit Bleu to marka, która oczarowuje od pierwszego "spojrzenia". Barwne woreczki przyciągają uwagę każdego kto je zobaczy. Designowi woreczków uległa również redaktorka pisma branżowego czasopisma Branża Dziecięca. Krótki artykuł na temat Mon Petit Bleu znajdziecie na stronie internetowej Branży Dziecięcej. Więcej na ten temat znajdą Państwo pod podanym linkiem.

http://branzadziecieca.pl/artykuly-dzieciece-rynek/mon-petite-blue-debiut-niebieskiego-kota

Marka Mon Petit Bleu zrobiła furorę na targach w Kielcach.

Targi w Kielcach były inauguracją dla nowej marki Mon Petit Bleu. Ku naszej radości nowa marka podbiła serca wizytujących targi gości. Wszystkim bardzo spodobała się idea marki Mon Petit Bleu jak i produkty które wraz z marką miały swoją premierę. Multi Use Bag czyli praktyczne i uniwersalne woreczki odegrały główną rolę podczas targów. Zachwytów i podziwu było wiele, ale tuż za nimi były prześliczne śliniaki Stay Dry&Cool Bib oraz Stay Clean&Cool Bib. Doceniono pomysłowość oraz jakość i perfekcyjne wykonanie. Wszystkimi opiniami z radością się dzielimy i liczymy, że liczba zadowolonych konsumentów będzie nam już tylko rosła.

Mon Petit Bleu na targach "Czas dziecka" w Kielcach 27.02-01.03 2014

W Kielcach marka Mon Petit Bleu zostanie oficjalnie zaprezentowana wszystkim uczestnikom targów. Zapowiada się bardzo gorąco:)

Koszyk (0) Regulamin Logowanie / Rejestracja
FB EN
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.